مدیریت آنلاین
... چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم... 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

اهداف:

ـ فراهم نمودن موجبات توسعه و بهبود امور بازرگانی کشور.

ـ تنظیم و اجرای سیاستها ، خط مش ها و مقررات بازرگانی کشور بطور گسترده و همه جانبه.

وظایف:

1) وظایف سیاستگزاری:

ـ تنظیم و اجرای سیاستها ، خط مشی ها و مقررات بازرگانی کشور.

ـ تنظیم روابط تجاری و انعقاد قراردادهای بازرگانی با سایر کشورها با رعایت مقررات مربوط.

ـ تنظیم ضوابط و مقررات صادرات و واردات سالانه کشور و نظارت بر اجرای آن.

ـ سیاستگزاری و کنترل و نظارت و تنظیم بازار محصولات و ایجاد تسهیلات در تأمین کالاها و مواد اولیه مورد نیاز.

ـ نظارت و حفظ تعادل بهای تولیدات داخلی و کالاهای وارده به کشور و بررسی شرایط تولید تا مرحله مصرف.

ـ تدوین سیاستهای پرداخت یارانه کشور با همکاری دستگاههای ذیربط و هماهنگی در تنظیم یارانه های مواد غذایی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.

ـ تهیه و تنظیم و کنترل تراز تجاری کشور.

ـ اصلاح نظام تعرفه های گمرکی.

ـ اتخاذ تدابیر لازم و اصلاح مقررات مربوط به ورود و صدور کالا و خدمات در جهت تسهیل تجاری.

2) وظایف برنامه ریزی:

ـ برنامه ریزی و اقدام لازم برای تامین ثبات اقتصادی و همکاری در کنترل تورم.

ـ تنظیم بازار داخلی برای محصولات و کالاهای تولیدی و مصرفی و فرآوردهای کشاورزی و دامی.

ـ بررسی و انجام امور مربوط به توصیه های سازمان جهانی گمرک و سازمانهای بین المللی استاندارد جهانی.


ادامه مطلب
[ جمعه ٢٤ مهر ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:۱۳ ‎ب.ظ ] [ Hadis ] [ نظرات () ]

بنابه نیازها و استراتژی بودن امر بازرگانی در جامعه؛ از دیرباز این امر مورد توجه حکومتها و سلاطین ایرانی بوده است؛ به گونه ای که نخستین بار در سال (1289 قمری) «وزارت تجارت» توسط ناصرالدین شاه تأسیس گردید که وظایف آن ایجاد ارتباط بین دولت و بازرگانان و انجام سایر امور تجاری مملکت بوده است.

در سال 1318 بنابه پیشنهاد فرهنگستان ایران «وزارت تجارت» به «وزارت بازرگانی» تغییر نام یافت.

در سال 1353 «وزارت بازرگانی» از وزارت اقتصاد تفکیک و به طور مستقل و با اهداف مشخص شروع به فعالیت نمود. در 16 تیرماه 1353 قانون تشکیل این وزارتخانه به تصویب مجلس شورای ملی سابق و در 26 تیرماه همان سال به تصویب مجلس سنای آن زمان رسید.
 
در سال 1359 مجدداً تشکیلات وزارت بازرگانی با تغییراتی به تصویب سازمان امور اداری و استخدامی کشور رسید که شامل 9 معاونت بود.

تشکیلات وزارت بازرگانی که از سال 1359 بدون تغییر باقی مانده بود در سال 1377 با جهت گیری تصویب بخش کارشناسی و تخصصی، کوچک سازی و واگذاری امور خدماتی و پشتیبانی به بخش غیردولتی در مسیر تحول قرار گرفت.تشکیلات وزارت بازرگانی با اصلاحاتی در دی ماه 1383 با چهار معاونت و هشت موسسه و شرکت وابسته به تایید سازمان مدیریت رسید.

و در سال 1384 با پیشنهاد وزیر بازرگانی معاونت هماهنگی، توسعه منابع و امور مجلس به دو معاونت اداری و مالی و معاونت هماهنگی و امور مجلس تفکیک گردید. و معاونتها به پنج معاونت افزایش یافت.

منبع سایت وزارت بازرگانی

[ جمعه ٢٤ مهر ۱۳۸۸ ] [ ٩:٠٥ ‎ب.ظ ] [ Hadis ] [ نظرات () ]

مقدمه
کاغذ به عنوان حامل اطلاعات مهم جای خود را کم‌کم به دیگر راههای تبادل اطلاعات می‌دهد. در واقع کاغذ دارای معایبی از قبیل انتقال آهسته و پرهزینه اسناد می‌باشد. همچنین شیوه‌های ذخیره‌سازی اطلاعات نیز بسرعت در حال تغییر است و بجای بایگانی انبوه دسته‌های کاغذ از روشهای الکترونیکی استفاده می‌شود. فن‌آوریهای جدید انتقال اطلاعات، مانند
EDI و پست الکترونیک و استفاده از سیستمهای مدیریت اسناد کامپیوتری نگارش، ارسال و ذخیره اطلاعات را ساده‌تر، سریعتر و حتی ایمن‌تر ساخته است.

بخاطر ساختار غیرفیزیکی واسطه (وسیله حامل داده)، روشهای سنتی علامتگذاری فیزیکی واسطه توسط مهر یا امضاء (برای مقاصد تجاری و حقوقی) غیرقابل استفاده می‌باشند.
هنگام کار با اسناد الکترونیکی، باید علامتی برای تشخیص اصل بودن و سندیت بخشیدن به محتوی آن، به اطلاعات اضافه شود. بعضی شیوه‌های جدید تنها برای سندیت بخشیدن به یک موجودیت جهت مجوزدهی به دسترسی استفاده می‌شوند، برای مثال نباید یک سیستم تشخیص هویت انگشت‌نگاری کامپیوتری، یک امضای دستی اسکن شده یا وارد کردن اسم شخص در انتهای یک
E-mail
را بعنوان یک جایگزین معتبر برای امضاهای دستی پذیرفته زیرا همه عملکردهای یک امضای دستی را نخواهد داشت.


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ۱٤ مهر ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۱٢ ‎ب.ظ ] [ Hadis ] [ نظرات () ]

چکیده
توسعة روزافزون صنعت تبلیغات بازرگانی باعث شده است تا این امر به یکی از پدیده‌های بسیار مهم جوامع امروزی تبدیل شود و در حوزه‌ها و رشته‌های علمی مختلف مورد بحث و بررسی قرار گیرد. هر چند بازار جهانی این صنعت در طول نیمقرن گذشته افت و خیزهای بسیاری داشته، اما همواره نقش پررنگ ایالات متحده و در مرحلۀ بعد سایر کشورهای صنعتی بزرگ در آن مشهود بوده است. توجه به این مسئله و نیز سازوکارهای حاکم بر این بازار و گسترش بی‌حد و حصر آن بهویژه از طریق قالب‌های جدیدی چون اینترنت چالش‌های بسیاری را در نظام‌های ارزشی و فرهنگی کشورهای مختلف به خصوص کشورهای در حال توسعه بهوجود آورده است. تبلیغات بازرگانی امروزه بهعنوان تهدیدی برای ”فضای عمومی“ در این کشورها محسوب می‌شود. مطالعۀ انتقادی وضعیت ایران نشان می‌دهد که نظام تبلیغات بازرگانی در وضعیت نه چندان مناسبی قرار دارد و جای خالی قوانین و سیاست‌های کنترلی و بازدارنده در این زمینه کاملاً مشهود است.

مقدمه
تبلیغات بازرگانی هر نوع فعالیت تبلیغاتی است که در فضاهای عمومی شهری و کشوری، محیطی و رسانه‌ای (نوشتاری، سمعی و بصری مانند مطبوعات و رادیو و تلویزیون و غیره) با هدف معرفی و عرضۀ کالا، اطلاع‌رسانی و ارائۀ خدمات توسط ابزارهای مربوطه در سطح محدود و یا گسترده صورت می‌گیرد. روشن است که با در نظر گرفتن این تعریف، تبلیغات بازرگانی پدیده‌ای نسبتاً جدید در تاریخ حیات بشری محسوب می‌شود که به دلیل گسترش و توسعۀ بسیار زیاد آن، تبدیل به امری مهم برای بررسی و تحقیق در حوزه‌های دانشی مختلف شده است.
توسعة روزافزون و بسیار سریع جریان تبلیغات بازرگانی در مرزهای ملی و بین‌المللی در نیم‌قرن گذشته، تا حدودی بر اثر تغییرات و دگرگونی‌های اساسی در مسیر و سامان زندگی بشر به دنبال فعالیت‌های عظیم و گسترده در حوزه‌های صنایع فرهنگی، فناوری ‌های اطلاعاتی، بازاریابی و علوم انسانی و اجتماعی بوده است.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ ] [ Hadis ] [ نظرات () ]

قراردادی است که در آن دو طرف متعهد می کنند که در یک تاریخ مشخص (توافقی است) و با یک قیمت مشخص (توافقی است) یک کالا با کیفیت مشخص (توافقی است) را مبادله کنند در این قرارداد دو طرف متعهد هستند که طبق ضوابط قرارداد عمل کنند. خریدار نگران است که قیمت کالا در آینده بالا رود و فروشنده نگران است که قیمت کالا ثابت یا پایین می آید.
این قرارداد در بازار غیررسمی (خارج از بورس) در کشورهای اسلامی صورت می گیرند. در بورس کالای ایران این قرارداد اعتبار دارد و به صورت مستمر انجام می گیرد.

در این قراردادها کل مبلغ مورد معامله ابتدا به تحویل دهنده کالا پرداخت می شود یعنی تحویل دهنده کالا در ابتدا پول را می گیرد و در سررسید کالا را تحویل می دهد. معاملات سلف به نوعی در شمار قراردادهای آتی قرار می گیرند. البته میان معاملات سلف و قراردادهای آتی تفاوت هایی وجود دارد. در غالب کشورها از آنجا که معاملات سلف در خارج از بورس انجام می شود فاقد استانداردهای لحاظ شده در قراردادهای آتی هستند. لذا دو طرف معامله می توانند قرارداد را به نحو دلخواه و براساس نیاز خود به صورت توافقی تنظیم کنند.
در معاملات آتی، اتاق پایاپای (نهاد تسویه) وجود دارد که مبلغی را به عنوان ودیعه از هر دو طرف در هنگام عقد قرارداد دریافت می کند در حالی که در قرارداد سلف اتاق پایاپای موجود نیست و هر طرف مستقیماً نسبت به دیگری مسئول است.(مربوط به کشورهای اسلامی ) قراردادهای آتی در بورس کالا، تحت مقررات و نظارت کمیته معاملات است، اما بازارهای سلف تحت مقررات و ضوابط خاصی نیستند. در بورس کالای ایران معامله سلف رسمیت داشته و معامله از طریق اتاق پایاپای بورس صورت می گیرد.

 

منبع  سایت بورس کالا

[ چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۳٧ ‎ق.ظ ] [ Hadis ] [ نظرات () ]

کلمه شاخص در کل به معنای نمودار یا نشان دهنده یا نماینده می باشد . شاخص کمیتی است که نماینده چند متغیر همگن می باشد و وسیله ای برای اندازه گیری و مقایسه پدیده هایی است که دارای ماهیت و خاصیت مشخصی هستند که بر مبنای آن می توان تغییرات ایجاد شده در متغیرهای معینی را در طول یک دوره بررسی نمود .

محاسبه شاخص برای هر شرکت صنعت یا گروه یا دسته امکان پذیر است و می توان آن را محاسبه نمود . برای محاسبه شاخص یک سال را به عنوان سال مبنا یا پایه فرض کرده و پس از تقسیم ارزش جاری بر ارزش مبنا ( ارزش سال پایه ) آن را در عدد 100 ضرب می کنیم . عدد بدست آمده شاخص آن گروه یا دسته مورد نظر را به ما نشان میدهد .

در هر بازار بورس اوراق بهاداری می توان بنا بر احتیاج و کارایی شاخصهای زیادی را تعریف و محاسبه نمود. در تمام بورسهای دنیا نیز شاخص های زیادی برای گروهها و شرکتهای مختلف محاسبه می شود. بعنوان مثال در بازار سهام امریکا شاخص داو جونز تغییرات 30 شرکت صنعتی 20 شرکت حمل و نقل و 15 شرکت خدماتی را نشان می دهد ویا شاخص نزدک  تغییرات سهام خارج از بورس را نشان می دهد .


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۳٥ ‎ق.ظ ] [ Hadis ] [ نظرات () ]

بدون داشتن معیارهایی برای ردیابی نحوه انجام کار، بازاریابی و داشتن برنامه های تجاری عملاً بیهوده است. تاجران باید بدانند که چه فاکتورهایی در تجارت آنها موفقیت محسوب می شود و نیز باید بتوانند آنها را اندازه گیری کرده و تفاوت میان مقادیر اندازه گیری شده، معیارهای تعیین شده و شاخص ها را بررسی کنند.

▪ برای بازاریابی ترکیب سه عامل زیر می تواند به عنوان نقطه شروع در نظر گرفته شود:

1) آگاهی از وضعیت رقبا

2) تعیین نتایج مورد انتظار و منابع مورد نیاز برای رسیدن به آن ها

3) تعیین فاکتورهای موفقیت و معیارهای متناسب با آن اهداف.

 

 

● اندازه گیری و معیارها برای چیست؟

 

اندازه ها در زندگی همه ما نقش مهمی دارند. برای مثال تعداد ضربان قلب، موجودی حساب بانکی، وزن بدن، مقدار بنزین اتومبیل و... اگر به این اعداد و ارقام توجه نکنیم خود را به موقعیت های خطرناکی مانند حمله قلبی، چک برگشتی یا تمام شدن بنزین اتومبیل نزدیک کرده ایم.

در دنیای تجارت نیز مشابه همین مسئله صادق است و اگر شرکتی فاکتورهای مهم پیشرفت خود را تشخیص ندهد یا آن ها را ردیابی نکند، احتمال ریسک خود را در تجارت بالا برده است.با کمک معیارهای دقیق و منطقی می توان روش کار مناسب را تشخیص داد و برای رسیدن به اهداف برنامه ریزی کرد. به این ترتیب نیرو و تلاش افراد متمرکز می شود و ضریب اشتباهات پایین می آید. اندازه گیری در واقع سبب می شود که بخش بازاریابی مانند چشم و گوش یک شرکت عمل کند.مسئله مهم دیگر آن است که ایجاد معیارها و ردیابی نتیجه ها نقش مثبتی در توجیه مدیران دارد و باعث صرفه جویی در هزینه های شرکت خواهد شد. این در حالی است که طی تحقیقات انجام شده تنها 38% از مدیران اجرایی آمریکایی در شرکت خود از این معیارها استفاده می کنند و از این تعداد فقط 16% از عملکرد بازاریابی شرکت راضی نبوده
اند.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۳٢ ‎ق.ظ ] [ Hadis ] [ نظرات () ]

 

زبان (3)

ریاضی (2)

تئوری (3)

اقتصاد (2)

پژوهش (2)

مالی (2)

بازاریابی (2)

رتبه

معدل موثر

48.89

70

43.33

84.44

21.84

58.89

83.33

3

18.71

43.33

54.17

29.17

63.33

51.72

35.56

83.33

23

15.99

21.11

66.67

31.67

58.89

60.92

35.56

70

34

16.62

41.11

39.17

38.33

68.89

21.84

24.44

82.22

45

17.71

13.33

37.50

55

77.78

32.18

40

72.22

54

15.86

30

27.50

40

58.89

27.59

37.78

75.56

71

18.47

32.22

40

47.5

74.44

0

30

82.22

78

15.61

32.22

51.67

20

57.78

27.59

30

84.44

116

15.89

12.22

55

32.50

44.44

50.57

38.89

64.44

120

17.15

3.33

53.33

50.83

65.56

22.99

26.67

74.44

133

15.89

68.89

32.50

51.67

56.67

0

0

56.67

141

14.88

24.44

48.33

24.17

62.22

28.74

40

61.11

160

16.14

22.22

44.17

45.83

55.56

55.17

0

60

172

15.18

16.67

35.83

42.50

65.56

10.34

18.89

82.22

199

16.51

32.22

31.67

25.83

70

1.15-

26.67

88.89

200

-

18.89

10

44.17

78.89

32.18

32.22

34.44

219

19.04

22.22

42.5

35.83

60

22.99

25.56

62.22

228

15.83

18.89

47.50

27.50

58.89

20.69

28.89

66.67

267

16.01

6.67

38.33

47.50

73.33

21.84

31.11

48.89

295

14.79

44.44

28.33

34.17

64.44

3.45

0

58.89

297

18.26

31.11

28.33

23.33

52.22

25.29

26.67

71.11

321

15.80

28.89

70

30.83

72.22

12.64

0

51.11

325

14.04

20

38.33

22.50

56.67

39.08

22.22

58.89

341

16.44

7.78

58.33

25

40

45.98

23.33

54.44

342

17.67

4.44

12.50

39.17

57.78

21.84

32.22

80

371

17.31

11.11

52.50

46.67

52.22

40.26

0

46.67

378

15.69

12.22

14.17

40

75.56

24.14

0

76.67

379

-

37.78

0

31.67

40

22.99

33.33

68.89

380

17.14

30

38.33

25.83

73.33

20.69

0

53.33

398

16.86

36.67

25

27.5

34.44

21.84

15.56

86.67

404

15.10

21.11

34.17

25

65.56

3.45

27.78

58.89

422

18.32

22.22

25

34.17

67.78

1.15-

28.89

66.67

422

16.22

18.89

21.67

45

36.67

8.05

28.89

65.56

430

18.60

7.78

40

19.17

65.56

43.68

15.56

71.11

452

14.90

4.44-

15

44.17

72.22

27.59

13.33

91.11

468

14.31

42.22

41.67

22.50

46.67

17.24

0

63.33

469

16.42

28.89

29.17

25.83

53.33

9.20

2.22

84.44

489

17.12

31.11

16.67

38.33

50

17.24

21.11

63.33

493

15.04

11.11

28.33

26.67

71.11

2.30

25.56

77.78

548

16.13

12.22

40.83

37.50

55.56

13.79

0

84.44

550

14.87

24.44

37.50

19.17

44.44

13.79

23.33

74.44

564

16.38

6.67

5.83

50

65.56

5.75

34.44

68.89

570

15.16

24.44

23.33

36.67

55.56

21.84

18.89

64.44

588

13.10

5.56

56.67

33.33

32.22

27.59

24.44

71.11

591

13.87

10

13.33

30.83

43.33

17.24

33.33

80

592

17.50

50

25

35

64.44

35.63

0

0

626

16.32

26.67

45.83

28.33

58.89

5.75

16.67

46.67

633

15.62

28.89

13.33

32.50

76.67

13.79

2.22-

61.11

652

-

60

6.67

50

34.44

0

3.33

44.44

655

15.68

23.33

32.50

30.83

61.11

11.49

0

62.22

655

16.57

25.56

38.33

24.17

57.78

1.15-

7.78

64.44

659

17.60

31.11

3.33

45

60

2.30-

6.67

60

664

-

11.11

1.67

25.83

54.44

40.23

45.56

60

681

14.80

14.44

32.50

23.33

72.22

39.08

0

57.78

722

13.99

27.78

45

30.83

64.44

0

0

58.89

732

14.22

0

36.67

29.17

63.33

35.63

0

82.22

743

13.09

54.44

29.17

6.67

56.67

0

0

51.11

743

18.55

12.22

18.33

33.33

42.22

27.59

18.89

62.22

767

16.81

42.22

9.17

30.83

35.56

0

14.44

68.89

771

16.77

3.33

33.33

40.83

74.44

0

4.44

74.44

800

13.99

14.44

17.50

2083

38.89

13.79

25.56

91.11

809

16.08

34.44

24.17

45.83

50

1.15

0

62.22

817

12.98

28.89

39.17

26.67

54.44

12.64

0

57.78

842

14.29

26.67

10.83

37.50

46.67

1.15-

24.44

51.11

855

17.45

5.56-

30

21.67

46.67

47.13

22.22

70

859

15.43

41.11

25

54.17

60

0

0

0

866

17.37

22.22

36.67

33.33

63.33

29.89

0

26.67

875

15.26

22.22

55.83

45.83

68.89

2.30

0

2.22

876

16.69

6.67

33.33

40.83

57.78

0

16.67

56.67

897

15.70

8.89

5

26.67

70

13.79

14.44

70

929

16.84

18.89

16.67

29.17

60

9.20

0

68.89

929

16.78

12.22

26.67

28.33

43.33

29.89

34.44

42.22

938

15

6.67

71.67

25

64.44

49.43

0

0

954

15.57

17.78

4.17

25

50

27.59

25.56

75.56

959

13.16

0

33.33

30.83

53.33

2.30

10

72.22

995

17.73

0

33.33

29.17

57.78

26.44

20

44.44

1011

16.17

17

2.5

40

68

2.3

10

66

1018

15.85

53.33

50

18.33

70

6.90

0

0

1033

14.50

12.22

18.33

26.67

54.44

18.39

11.11

56.67

1084

16.84

18.89

7.50

16.67

44.44

16.09

30

60

1096

17.69

3.33

30

33.33

62.22

10.34

22.22

47.78

1106

14.86

21.11

9.17

17.50

52.22

22.99

11.11

72.22

1112

15.10

21.11

24.17

16.67

57.78

11.49

5.56

64.44

1141

15.77

8.89

34.17

40

62.22

43.68

0

0

1167

16.66

10

53.33

22.50

58.89

21.84

0

38.89

1175

15.24

1.11

29.17

21.67

58.89

0

7.78

82.22

1217

16.51

46.67

0

24.17

41.11

5.75

2.22

60

1284

15.55

6.67

59.17

28.33

61.11

36.78

0

0

1311

16.29

20

0.83

20

47.78

13.79

33.33

47.78

1320

17.21

68.89

33.33

10.83

30

0

6.67

35.56

1340

13.50

54.44

35.83

20.83

21.11

1.15-

0

60

1343

-

20

42.50

33.33

41.11

12.64

0

34.44

1352

15.77

6.67

0.83

35

56.67

22.99

32.22

47.78

1370

13.60

11.11

20.83

30.83

40

33.33

15.56

33.33

1394

16.23

42.22

5.83

21.67

50

0

0

40

1401

18.55

4.44

40.83

46.67

73.33

36.78

0

6.67-

1412

13.62

5.56

43.33

16.67

35.56

1.15

23.33

68.89

1428

16.01

3.33

45

13.33

62.22

28.74

15.56

25.56

1457

16.38

7.78

10

32.50

50

6.90

18.89

73.33

1468

13.46

18.89

58.33

20

57.78

0

0

28.89

1486

15.99

24.44

37.50

30

46.67

10.34

0

40

1590

13.18

25.56

0.83

22.50

17.78

6.90

15.56

73.33

1604

18.03

16.67

66.67

29.17

72.22

0

0

0

1622

14.39

10

35

28.33

41.11

3.45

0

70

1644

14.35

32.22

0.83-

40

21.11

0

23.33

65.56

1645

12.61

15.56

35

28.33

32.22

5.75-

0

61.11

1661

17.33

26.67

28.33

32.50

45.56

0

0

23.33

1679

17.61

4.44-

9.17

10

65.56

6.90

32.22

60

1681

18.24

7.78

38.33

35

66.67

22.99

0

14.44

1686

14.12

67.78

23.33

12.50

43.33

0

0

0

1731

17.03

21.11

25

29.17

27.78

0

0

77.78

1741

13.86

27.78

30.83

21.67

54.44

16.09

0

22.22

1754

15.17

24.44

25

9.17

57.78

25.29

0

37.78

1756

15.41

8.89

32.50

33.33

58.89

12.64

0

17.78

1765

17.21

18.89

6.67

21.67

66.67

3.45-

0

57.78

1771

16.61

12.22

34.17

5.83

37.78

19.54

11.11

71.11

1783

14.52

0

31.67

27.50

50

36.78

0

36.67

1790

15.23

7.78

23.33

30.83

74.44

19.54

0

0

1845

18.22

0

21.67

30

81.11

34.48

0

16.67

1890

14.21

22.22

28.33

33.33

54.44

33.33

0

0

1920

13.98

44.44

8.33

35.83

53.33

0

0

0

1956

16.64

1.11

41.67

21.67

53.33

26.44

0

41.11

1974

-

23.33

22.50

26.67

17.78

2.30-

0

64.44

2002

17.21

41.11

20.83

42.50

30

0

0

0

2043

17.14

32.22

33.33

32.50

47.78

3.45

0

0

2052

16.20

5.56

40.83

30

62.22

19.54

0

0

2093

16.95

4.44

13.33

35

31.11

0

16.67

65.56

2144

15.05

5.56

5.83

39.17

54.44

22.99

0

41.11

2144

14.12

14.44

51.67

15

63.33

29.89

0

0

2159

14.43

20

0

23.33

33.53

0

11.1

33.63

2190

15.32

25.56

21.67

20

48.89

0

0

33.33

2196

17.03

0

58.33

23.33

72.22

11.49

0

0

2210

16.17

17.78

30

33.33

58.89

0

0

0

2230

17.98

0

18.33

23.33

53.33

16.09

4.44

52.22

2247

15.52

24.44

3.33

20

42.22

3.45

3.33

44.44

2346

17.65

23.33

28.33

20

51.11

19.54

0

7.78

2351

-

17.78

41. 67

12.50

62.22

26.44

0

0

2393

15.35

14.44

0

32.50

45.56

0

0

57.78

2406

15.62

24.44

1.67

36.67

56.67

0

0

35.56

2415

13.62

38.89

8.33

30

54.44

0

0

6.67

2462

15.53

24.44

28.33

24.17

23.33

32.18

0

26.67

2504

13.56

8.89

53.33

30.83

51.11

13.79

0

0

2509

14.48

6.67

45

21.67

58.89

11.49

0

7.78

2551

16.32

8.89-

4.17

34.17

50

28.74

17.78

37.78

2670

14.03

14.44

0.83-

31.67

47.78

0

0

54.44

2702

14.86

21.11

15

37.50

24.44

0

0

48.89

2735

13.81

2.22

37.5

28.33

53.33

39.08

0

3.33

2746

13.31

21.11

15

19.17

41.11

0

8.89

41.11

2771

15.28

7.78

45

17.50

52.22

39.08

0

0

2774

14

20

27.50

20.83

57.78

10.34

0

0

2830

16.56

0

31.67

23.33

61.11

2.30-

0

44.44

2863

14.30

44.44

26.67

26.67

30

0

0

6.67

2890

14.18

35.56

40

16.67

41.11

0

0

0

2959

15.64

18.89

13.33

8.33

52.22

1.15-

15.56

45.56

2978

14.42

8.89

10

22.50

34.44

0

16.67

66.67

3028

12.84

17.78

15

24.17

47.78

18.39

3.33

18.89

3042

14.20

13.33

50.22

30

67.78

0

0

1.11-

3074

16.12

43.33

36.67

14.17

34.44

4.60

0

0

3104

14.73

6.67

29.17

25.83

33.33

0

10

43.33

3149

14.10

0

3.33-

25

40

1.15

1.11

72.22

3153

16.73

28.89

32.5

11.67

53.33

0

0

10

3250

15.05

6.67

39.17

6.67

23.33

13.79

0

44.44

3255

17.67

27.78

4.17

16.67

65.56

0

0

0

3281

18.31

2.22

48.33

26.67

40

8.05

2.22-

20

3293

14.77

5.56

15.83

17.50

40

4.60

15.56

53.33

3352

13.53

2.22

31.67

35

38.89

0

0

21.11

3355

-

14.44

27.50

33.33

38.89

0

0

22.22

3380

14

7.78

37.50

13.33

50

0

0

31.11

3401

15.60

61.11

10.83

6.67-

42.22

1.15-

12.22

14.44

3482

13.72

24.44

1.67

24.17

35.56

0

0

35.56

3521

15.99

12.22

10.83

22.50

37.78

1.15

4.44

37.78

3525

16.24

64.44

38.33

0

1.11

2.30

0

1.11

3551

16.90

6.67

0.83-

36.67

30

5.75

0

61.11

3567

13.28

3.33-

36.67

36.67

52.22

17.24

0

0

3648

13.81

17.78

10.83

7.50

33.33

2.30-

17.78

34.44

3672

17.75

12.22

0

15

15.56

14.94

0

51.11

3689

19.28

7.78

18.33

7.50

46.67

8.05

0

62.22

3701

13.30

3.33

3.33

8.33

38.89

40.23

1.11

42.22

3762

15.59

0

37.50

28.33

42.22

22.99

0

0

3762

-

26.67

15.83

19.17

23.33

2.30

10

32.22

3820

13.88

28.89

43.33

15

27.78

0

11.11

2.22-

3831

14.96

2.22

22.50

10.83

53.33

4.60

0

41.11

3873

15.62

11.11

15

40.83

43.33

0

0

0

3918

-

4.44-

36.67

17.50

63.33

14.94

0

0

3927

16.56

30

4.17

17.50

24.44

2.30-

12.22

34.44

3958

14.87

17.78

9.17

14.17

20

 

16.76

48.89

3964

14.94

3.33

10

19.17

67.78

28.74

0

0

3972

15.50

44.44

5.83

20

13.33

2.30-

3.33

33.33

3985

13.82

6.67

35.83

10

55.56

35.63

0

0

4076

-

0

39.17

25

62.22

0

0

0

4006

15.63

0

45.83

25

24.44

42.53

0

5.56

4187

12.35

22.22

6.67

16.67

50

0

0

12.22

4242

16.92

5.56

0.83-

22.50

18.89

5.75

3.33

54.44

4318

17.32

5.56

3.33

16.67

44.44

9.20

12.22

32.22

4346

15.42

17.78

0.83

26.67

14.44

0

0

33.33

4423

18.45

53.33

39.17

12.50

10

0

0

0

4442

12.98

18.89

27.50

18.33

46.67

10.34

0

0

4525

14.04

13.33

29.17

39.17

35.56

0

0

0

4605

13.30

35.56

4.17

24.17

15.56

1.15-

0

5.56

4641

18.11

14.44

30.83

3.33-

62.22

11.49

0

0

4840

16.34

6.67

3.33-

24.17

27.78

12.64

8.89-

51.11

4906

-

17.78

21.67

11.67

57.78

0

0

0

4906

15.78

21.11

5

15.83

17.78

0

0

43.33

4985

16

42.22

6.67-

10

24.44

0

3.33

31.11

4999

14.47

5.56

4.17-

44.17

44.44

0

0

0

5091

16.90

2.22

0.83-

26.67

23.33

4.60

2.22

53.33

5213

14.73

23.33

30.83

20

32.22

1.15-

0

7.78

5288

13.16

8.89

3.33-

22.50

37.78

0

0

35.56

5378

15.86

38.89

33.33

14.17

1.11

8.05

0

0

5398

15.02

51.11

6.67

5.83

16.67

0

0

11.11

5459

15.28

0

3.33-

26.67

32.22

4.60

7.78

37.78

5497

15.36

0

45.83

9.17

53.33

10.34

0

0

5576

14.50

2.22

16.67

15.83

24.44

5.75

0

51.11

5627

14.10

10

14.17

14.17

10

0

12.22

57.78

5676

13.01

10

48.33

2.50

35.56

20.69

0

0

5709

14.20

7.78

0

13.33

38.89

3.45

0

42.22

5717

15.36

4.44

3.33-

21.67

15.56

4.60

3.33-

54.44

5833

16.65

6.67

5-

10.83

20

8.05

22.22

35.56

5860

16.59

22.22

10

4.17

24.44

1.15

4.44-

35.56

5893

16.64

18.89

1.67

20.83

35.56

0

0

7.78

5902

16.92

6.67

12.50

23.33

51.11

0

0

1.11

5984

15.84

10

16.67

26.67

23.33

8.05

1.11-

12.22

6027

1505

7.78

5

13.33

44.44

0

0

36.67

6095

14.23

24.44

16.67

7.50

8.89

0

4.44

37.78

6325

14.27

7.78

4.17-

25

20

14.94

11.11

12.22

6317

16.35

15.56

0.83-

18.33

21.11

18.39

0

28.89

6395

13.70

21.11

0.83

10.83

23.33

14.94

0

0

6581

18.60

8.89

0

25

46.67

0

0

0

7270

15.77

1.11

24.17

20.83

44.44

0

0

0

7417

14.86

4.44

5

7.5

24.44

11.49

0

11.11

7843

19.49

2.22

5.83

14.17

13.33

5.75

6.67

28.89

7972

16.80

40

4.17

6.67

25.56

0

0

0

7978

14.35

0

0

16.67

62.22

0

0

0

8049

16.35

25.56

5.83

25

21.11

0

0

0

8123

13.69

21.11

3.33

14.17

14.44

0

6.67

16.67

8215

15.05

13.33

0

18.33

31.11

10.34

0

0

8501

16.04

11.11-

2.50-

26.67

25.56

3.45

2.22-

47.78

8610

14.28

7.78

0

22.50

8.89

4.60

6.67

33.33

9156

13.07

0

13.33

15

35.56

9.20

0

6.67

9161

14.98

2.22

28.33

10

31.11

4.60

0

1.11

9286

15.47

0

7.50

19.17

44.44

8.05

0

0

9615

14.26

12.22

7.50-

15.83

25.56

0

0

0

10065

18.52

7.78

5

28.33

24.44

0

0

0

10204

14.48

12.22

9.17

5.83

15.56

32.18

0

0

10712

13.91

15.56

2.5

13.33

20

0

0

0

10970

16.67

0

3.33

15

56.67

0

0

0

11094

13.80

4.44-

11.67

12.50

38.89

0

0

0

11291

16.90

1.11-

23.33

17.50

21.11

0

0

14.44

11608

13.18

 

 

منبع  www.modir.ir

 

[ دوشنبه ٦ مهر ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ ] [ Hadis ] [ نظرات () ]

 

زبان

ریاضی

تئوری

اقتصاد

پژوهش

مالی

بازاریابی

رتبه گرایش بازرگانی-مالی

معدل

43

16

44

70

39

46

82

38

19.50

27

37

68

60

30

49

68

48

18.39

70

58

44

83

39

س

51

76

13.90

43

37

61

46

20

31

59

111

18.72

32

9

65

70

10

44

70

130

17.79

53

36

41

61

19

30

44

180

18.26

50

31

46

73

14

س

76

189

17.16

78

77

59

51

6

س

س

208

16.38

50

39

53

51

23

11

59

228

15.92

47

30

50

59

27

30

51

254

14.26

31

28

39

62

28

24

79

267

16.48

79

46

37

79

29

س

س

314

14.86

1-

51

58

51

20

24

79

335

16.70

57

43

38

51

22

13

61

356

13.47

27

3

62

66

28

38

48

472

13.74

32

37

37

57

28

32

58

501

13.36

14

17

77

58

17

13

54

542

15.11

58

37

39

59

15

س

41

640

13.49

56

س

37

56

11

36

39

651

15.85

57

12

45

63

5

1

28

664

18.17

21

31

30

57

26

26

54

684

16.52

س

16

55

71

33

29

56

812

12.77

37

14

36

66

2

15

50

854

16.71

58

25

55

69

س

س

س

889

15.39

20

28

43

47

4

14

64

957

16.10

47

45

45

59

س

1

18

970

14.92

54

31

40

30

39

س

12

977

15.47

27

47

40

60

12

س

31

1018

15.77

27

45

48

42

6

8

44

1024

14.61

 

زبان

ریاضی

تئوری

اقتصاد

پژوهش

مالی

بازاریابی

رتبه گرایش بازرگانی-مالی

معدل

37

42

47

57

22

س

س

1027

16.42

41

59

37

60

19

س

س

1031

15.14

18

15

46

68

32

7

43

1075

13.84

12

48

58

64

27

س

س

1079

16.04

22

17

37